The Balm Time Balm Makyaj Bazı

18:58:00


Merhaba kızlar :) Şu anda Gratis indirimleri varken size kullandığım bir makyaj bazından bahsetmek istiyorum. Merak edip almak isteyenlere de fikir olmuş olsun :)The Balm Time Balm  yüz bazı. Ürünün vaadi kusursuz bir yüz görünümü.

Tüp şeklinde ürün. Kontrol etmekte zorlanmazsınız. Kıvamı koyu uç kısmı da dar olduğundan az az miktarlarda ürün geliyor. Yapısına bakalım:

Vazelin renginde, yapısı koyu, slikonlu bir ürün. Slikonlu ürünler zaten pürüzsüzlük için birebir. Ürün cildinizi makyaja hazırlıyor. Pürüzsüz mat bir görünüm veriyor. Ama o matlık çok uzun saatler sürmüyor onu belirteyim. Gözenekleri küçültme etkisi pek yok. Geniş gözenekleriniz varsa işe yaramaz. Ama bunu sürünce fondoten ya da bb krem cilde çok güzel yayılıyor güzel yanı o :)

Ürünün fiyatı indirimli 20-30 ₺ arası olması lazım. Benim fikrimi sorarsanız bitmesine çok az kaldı bir daha alacağım bir ürün değil :)

Herkese güzel alışverişler :) İnşallah aradığınız her ürünü bulursunuz sevgiler :)
Yeni yazılardan haberdar olmak için blogumu takip etmeyi unutmayın :)

You Might Also Like

2 yorum

  1. The Balm ürünlerini bende seviyorum ama makyaj bazını hiç almadım :) Başka markanın yüz nemlendiricisi kullanıyorum aynı zamanda makyaj bazı sanırım ona devam etmeliyim :))

    YanıtlaSil
  2. Bence de devam et canım :) bana göre çok ekstrası olan bir ürün değil :)

    YanıtlaSil

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images