CATRICE PRIME AND FINE KONTUR PALETI

13:54:00


Herkese selam! :) Hepimizin Ramazan Ayı mübarek olsun öncelikle. Umarım hepiniz iyisinizdir :)
Konumuz yine makyaj :) Yeni trendlerden biri yüz şekillendirme. Elmacık kemiklerini öne çıkartmak ve yüz hatlarını inceltmek makyajdaki en güzel hilelerden. Peki hangi ürünlerle bu uygulamayı yapabiliriz?
Toz ya da krem kontür ürünleri tercih edebilir ya da teninize koyu gelen fondoten vs. ile de kontür işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca ten ürününüz koyulaştıran damlalarda çıktı şimdi(öneğin The Body Shop Renk Düzenleyici Damla). Ama bu ürünlerde dikkat edilmesi gereken gri alt tonlu olması. Sıcak alt tonlu kızıl,turuncu alt tonlu ürünlerle cildinize bronzluk verebilir ya da cildinize güneş değmiş gibi ısıtabilirsiniz adı üstünde bronzer. Fakat bu ürünlerle kontür uygulaması pek başarılı olmaz ve o keskin görüntüyü elde edemeyebilirsiniz.
Benim size önereceğim ürün toz yapıda ve gri alt tonlu.Catrice Prime and Fine Kontür paleti. İlk olarak yapışkan izlerinden dolayı kusura bakmayın. Malum mağazalar deli gibi yapışkanları yapıştırdığından böyle çirkin bir görünüm oluşuyor. Bu ürün toz yapıda kontür rengi ve aydınlatıcısı bulunan 2li palet. Rengi en açık ton olan 010 Ashy Radiance.Ürünün rengi bu şekilde. Gri alt tonlu olduğunu görüyorsunuz. Aydınlatıcısı çok çok doğal. Bununla disko topu olmanızın imkanı yok.
 Tenimdeki duruşu da bu şekilde. Ürünün pigmentasyonu yeterli. Siz karar verebiliyorsunuz miktarına azar azar uygulayarak. Bu da yüze sürülünce çamur sürmüş gibi bir görünüm vermemesini sağlıyor.
Kalıcılığı orta. mat bir yapıda. Ve bayaa yetecek bir ürün. Fiyat performans açısından üst seviyede bir ürün.
Yüz şeklinize göre kontürleme işlemini internette görsellerde rahatça bulabilirsiniz.
Ürünün fiyatı 17₺. Sadece Rossmannlarda bulabilirsiniz:)

Sorularınız ya da önerileriniz varsa yorum bırakabilir ya da Instagram'dan @fistiklimakyaj dan ulaşabilirsiniz :)
fistiklimakyaj@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

İyi günler :) Güzel bir pazar geçirmeniz dileğiyle :)

You Might Also Like

2 yorum

  1. Bende toz kontür paletlerini seviyorum :) Fiyatı gayet uygun güzel günlerde kullanın :))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Toz ürünler biraz daha doğal duruyorlar o yüzden ben de seviyorum :) Çok teşekkür ederim :)

      Sil

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images